Organisatie

Contactpersonen Venloverbroedert

Sportbedrijf gemeente Venlo
Marc Orval, coördinator
Email: m.orval@venlo.nl
Tel: (06) 18 44 12 40

KNVB
Marie-Louise Suijkerbuijk, verenigingsadviseur
Email: marie-louise.suijkerbuijk-verheijen@knvb.nl
Tel: (06) 45 00 21 80

SVO
Ger Heijligers, voorzitter
Email: ger.heijligers@svovenlo.nl
Tel: (06) 37 60 51 86

VVV-Venlo
Dennis Vallen, contactpersoon partnerclubs
Email: vallendennis@gmail.com
Tel: (06) 36 32 52 77

Belfeldia
Mark Erdkamp, jeugdvoorzitter
Email: jeugd@belfeldia.nl
Tel: (06) 29 56 15 45

Blerick
Ben Rayer, jeugdvoorzitter
Email: ben.rayer@ziggo.nl
Tel: (06) 16 66 60 84

DEV-Arcen
Herman Valckx, oud-voorzitter
Email: hermanvalckx62@gmail.com
Tel: (06) 12 69 59 56

FCV-Venlo
Bert Vercoulen, jeugdvoorzitter
Email: voorzitter.jeugd@fcv-venlo.nl
Tel: (06) 52 40 19 12

HBSV
Michiel Dijs, voorzitter waardenvolle club
Email: michiel@familiedijs.nl
Tel: (06) 51 52 89 75

IVO
Kees Kruijsen, voorzitter
Email: keeskruisen@hotmail.com

Kwiek Venlo
Bram van der Vinne, voorzitter
Email: voorzitter@kwiekvenlo.nl

RKDSO
—–

Spcl. Irene
Rob Holten, bestuurslid
Email: rob.holten@ziggo.nl

TSC’04
Mohammed Eal Ghacci, penningmeester
Email: mo_el_ghachi@hotmail.com

VCH
Wiel Verstappen, jeugdcoordinator
Email: wmverstappen@live.nl
Tel:

Venlosche Boys
Mohammed Addarrazi, vertrouwenspersoon
Email: M.Addarrazi@welkom.nu
Tel: (06) 52 56 28 20

VOS
Evelien Hazes, vertrouwenspersoon
Email: voetbalverenigingvos@ziggo.nl
Tel: (06) 53 47 16 13

VVV’03
Kevin Keunen, voorzitter
Email: voorzitter@vvv03.nl