Organisatie

 

Contactpersonen Venloverbroedert

Sportbedrijf gemeente Venlo
Marc Orval, coördinator
Email: m.orval@venlo.nl
Tel: (06) 18 44 12 40

KNVB
Marie-Louise Suijkerbuijk, verenigingsadviseur
Email: marie-louise.suijkerbuijk-verheijen@knvb.nl
Tel: (06) 45 00 21 80

SVO
Ger Heijligers, voorzitter
Email: ger.heijligers@svovenlo.nl
Tel: (06) 37 60 51 86

VVV-Venlo
Dennis Vallen, contactpersoon partnerclubs
Email: vallendennis@gmail.com
Tel: (06) 36 32 52 77

Belfeldia
Mark Erdkamp, jeugdvoorzitter
Email: jeugd@belfeldia.nl
Tel: (06) 29 56 15 45

Blerick
Ben Rayer, jeugdvoorzitter
Email: ben.rayer@ziggo.nl
Tel: (06) 16 66 60 84

DEV-Arcen
Herman Valckx, oud-voorzitter
Email: hermanvalckx62@gmail.com
Tel: (06) 12 69 59 56

FCV-Venlo
Bert Vercoulen, jeugdvoorzitter
Email: voorzitter.jeugd@fcv-venlo.nl
Tel: (06) 52 40 19 12

HBSV
Bert Janssen, vertrouwenspersoon
Email: coachjanssen@gmail.com
Tel: (06) 11 48 56 55

Michiel Dijs, voorzitter waardenvolle club
Email: michiel@familiedijs.nl
Tel: (06) 51 52 89 75

IVO
Email: ivojeugdwedstrijdsecretariaat@sportkernvelden.nl

Kwiek Venlo
Mohammed Ammi, jeugdvoorzitter
Email: m_ammi_1@hotmail.com
Tel: (06) 22 95 68 03

RKDSO
Ger van den Hombergh, jeugdvoorzitter
Email: gervandenhombergh@hotmail.com
Tel: (06) 31 94 25 13

Spcl. Irene
Jan Verschoor, bestuurslid
Email: verschoorjw@gmail.com
Tel: (06) 24 23 82 73

TSC’04
Barry Vervoort, jeugdbestuur
Email: beer_1986@hotmail.com
Tel: (06) 48 13 43 83

VCH
Erwin Petit
Email: erwinpetit@home.nl
Tel:

Venlosche Boys
Mohammed Addarrazi, vertrouwenspersoon
Email: M.Addarrazi@welkom.nu
Tel: (06) 52 56 28 20

VOS
Evelien Hazes, vertrouwenspersoon
Email: voetbalverenigingvos@ziggo.nl
Tel: (06) 53 47 16 13

VVV’03
Joyce Vervoort, secretaris
Email: jeugd@vvv03.nl
Tel: (06) 40 21 03 52